Ostatnie 10 lat przyniosło niezwykły wzrost e-sprzedaży w polskim internecie. Dotyczy to także niewątpliwie branży zoologicznej. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że jest to właśnie ta branża, która szczególnie może być atrakcyjna dla e-commerce. Powodem tego może być m.in. powtarzalność zakupów. Ktoś kto posiada zwierzę domowe, na przykład psa – po przekonaniu się do kilku rodzajów karm niewątpliwie już miesiącami (jeśli nie latami) się ich trzyma – no bo po co zmieniać? W oparciu o to sklep e-pazur został wyposażony w funkcjonalność przypominania o ponownych zakupach – klienci sklepu internetowego bardzo sobie cenią tę funkcję.

 

Wygoda zamawiania i otrzymywania artykułów zoologicznych

W miarę pojawiania się co raz to nowych udogodnień technicznych (smartfony, rozmaite aplikacje), zwiększają się także wymagania jakościowe. Osoba chcąca dokonać zakupu w sklepie internetowym chce tego dokonać możliwie szybko i bezboleśnie – jest to związane także z wygodą dostawy. To właśnie dlatego sklep e-pazur już od początków swojego istnienia zapewnił klientom z miasta Białystok zupełnie darmową dostawę zakupionych produktów, i to niezależnie od kwoty zamówienia!

Oferta produktowa

Jeżeli sklep ma wybić się ponad inne sklepy zoologiczne, to musi być też atrakcyjny cenowo. Musi być duży wybór artykułów zoologicznych nie tylko w zakresie ceny, ale też pod względem zastosowania i marki.

 

Bardzo się cieszymy, że wszystkie te walory zawiera sklep zoologiczny E-pazur. Dlatego serdecznie zapraszamy na zakupy!


Dodaj komentarz